נמאס מהכאבים?

אינפרא אדום ברפואה ואיך השילוב של רפואה סינית הוא המזור לכאבי הגב או הצוואר שלך.

היום ניתן לשמוע יותר ויותר על טכנולוגיית האינפרא אדום, המאפשרת לרפא דלקות ולהקל על תחושת הכאב. מטופלים רבים מדווחים על הקלה משמעותית בכאבי הגב שלהם, בזכות השימוש במכשיר ה- NANO PAIN, המבוסס על קרינת האינפרא אדום. המכשיר שולח גלי אינפרא אדום לתוך סיבי השריר, דבר שמאפשר לסלק את התוצרים של ההליך הדלקתי ואת חומצת החלב מתוך שרירי הגב שלכם. הדבר מאפשר לזרז את תהליך הריפוי הטבעי של הגוף ולהקל באופן משמעותי על תחושת הכאב. במהלך הטיפול תחוו תחושת חמימות נעימה באזור הגב, הנובעת כתוצאה מהתנועה שנגרמת בתוך סיבי השריר. מדובר על טיפול בטיחותי לחלוטין, שאינוכולל שום תופעות לוואי.

הקשר בין כאבי גב ורפואת אינפרא אדום ואיך הNANO PAIN שלנו מנצח כל כאב

NANO PAIN וכל מה שחשוב לדעת לגבי רפואת אינפרא אדום

בשנים האחרונות יותר ויותר נפוץ לשמוע על טיפול באמצעות רפואת אינפרא אדום הן בתחום הפיזיותרפיה השיקומית והן ברפואת הכאב. מחקרים רבים שנעשו בתחום הוכיחו מעל כל צל של ספק את היעילות של גלי האינפרא אדום והיכולת שלהם לסייע במקרים של כאבי גב וכאבים אורתופדיים נוספים. מדובר על טיפול לא פולשני ולא כואב, שנחשב ליעיל להפחתת כאבים ודלקות, הנגרמות כתוצאה מפציעה, מחלה, חבלה או פציעת ספורט. ידוע כי רוב האוכלוסייה תסבול מכאבי גב בשלב מסוים, מאחר ורוב האנשים מנהלים אורח חיים ישבני. לכן הסיכוי לכאבי גב רק הולך ועולה עם השנים. אך באמצעות מכשיר המבוסס על אינפרא אדום ניתן להקל על המצב ואף למנוע את כאבי הגב. מומלץ כמובן לשלב את הטיפול עם אורח חיים בריא והקפדה על פעילות גופנית מספקת.

אינפרא אדום ברפואה מתקדמת, טיפול בפריצת דיסק צווארית להקלה מיידץ

NANO PAIN ואינפרא אדום – נקודות ששווה להכיר

כל מי שמתמודד עם כאב גב כרוני או אקוטי, חייב לזכור כי אין מדובר על גזירה משמיים. ניתן היום לטפל בכאבי הגב ולשפר את איכות החיים שלכם, באמצעות שימוש בקרינת אינפרא אדום. גלי האינפרא אדום מזרזים את התהליכים הביוכימיים של הגוף ומסייעים לו להילחם בתהליך הדלקתי. כמו כן, ישנן השערות לגבי היכולת של קרינת האינפרא אדום לבלום את אותות הכאב.המחקר מראה כי הקרינה ממריצה את ייצור האנדרופינים, שמאפשרים לטשטש את תחושת הכאב. כמו כן, נהוג להאמין כי הקרינה מאפשרת שחרור של תחמוצת חנקן, הפועלת להפחתת תחושת הכאב ולעיכוב התהליך הדלקתי.

אנו במרפאת הכאב של אביהו נשמח לספק לכם את הפתרון המושלם והמקיף ביותר לכאבי הגב שלכם. אנו משתמשים במכשיר ה- NANO PAIN המבוסס על קרינת אינפרא אדום, המאפשרת לזרז את תהליך ההחלמה, לטפל בדלקת שנוצרה במקום ולהקל על תחושת הכאב. המכשיר שלנו מבוסס על מחקרי אינפרא אדום רחוק והוא מאפשר לנו להגיע ל- 91% הצלחה בקרב המטופלים הסובלים מכאבי גב. הטיפול שלנו כולל שילוב בין טכנולוגיית האינפרא אדום לבין דיקור, על מנת לייעל את התוצאה. לקבלת מידע נוסף ולתיאום תור, צרו קשר!

כותב הפוסט - אביהו קוזי
מטפל מוסמך ברפואה סינית

טיפול בעזרת אינפרא אדום ודיקור לבעיות כאב

כואב לכם?

מה אומרים עלינו?