נמאס מהכאבים?

MSM, או מתילסולפוניל מתאן, היא תרכובת טבעית המצוייה במזונות ובתוספי מזון מסוימים. תרכובת זו נחשבת כבעלת תכונות אנטי דלקתיות ומשככות כאב. הנה כמה עובדות מעניינות על MSM והשימוש בתרכובת זו לטיפול בכאב.

כיצד MSM מסייע לשיכוך כאבים?

MSM מסייע לשיכוך כאבים

ראשית, MSM מהווה מקור טבעי לגופרית, שהיא מינרל חיוני הממלא תפקיד מפתח בתפקודי הגוף השונים, לרבות ייצור קולגן ושמירה על בריאות המפרקים. שהגופרית המצויה ב-MSM יכולה לעזור להפחית דלקת וכאב במצבים כמו דלקת מפרקים ניוונית, דלקת מפרקים שגרונית והפרעות מפרקים דלקתיות אחרות.

שנית, MSM הוכח כבעל השפעה חיובית על בריאות רקמות החיבור, כולל גידים, רצועות וסחוס. הסיבה לכך היא שגופרית היא מרכיב חשוב ברקמת החיבור והינה הכרחית לתהליך ההיווצרות של רקמה חדשה.

שלישית, מחקרים הראו כי נטילת MSM דרך הפה יכולה לעזור להפחית כאבי מפרקים ונוקשות, כמו גם לשפר את טווחי התנועה והתפקוד הגופני.  

רביעית, MSM נמצא יעיל לטיפול בסוגים שונים של כאבים אחרים, כולל כאבי גב, כאבי ראש וכאבי שרירים. בנוסף, דווח כי הוא יעיל בטיפול בכאב הנגרם על ידי פיברומיאלגיה, מצב כאב כרוני המאופיין בכאב ורגישות שרירים.

חמישית, דווח כי ל-MSM יש מספר יתרונות בריאותיים נוספים, כולל שיפור בריאות העור, השיער והציפורניים. זה גם נמצא כמועיל לאלרגיות, אסטמה ומצבי נשימה אחרים.

לבסוף, חשוב לציין כי MSM נחשב בטוח כאשר הוא נלקח במינונים מתאימים. תמיד מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני נטילת תוסף כלשהו, ​​במיוחד אם אתה נוטל תרופות או סובל ממצב רפואי.

לסיכום, MSM היא תרכובת טבעית בעלת תכונות אנטי דלקתיות ומשככות כאבים. מחקרים הראו כי MSM יכול להיות יעיל בהפחתת כאב ושיפור ניידות אצל אנשים עם סוגים שונים של גורמי כאב כגון דלקות מפרקים, כאבי גב, פיברומיאלגיה, ועוד.

NECK FREE - הפורמולה שלנו לטיפול בכאבי צוואר

הרכב צמחי-ייחודי בריכוז גבוה במיוחד המיועד לטיפול באזור הצוואר והשכמות. ההרכב משלב צמחי-מרפא אשר חלק מפעילותם הרפואית מגובת מחקר, בעלי פעילות נוגדת דלקת חזקה מצד אחד ופעילות נוגדת עווית/כאב לשריר מצד שני, מה שהופך אותו למתאים לכלל הבעיות הצוואריות.

BERECH FREE - הפורמולה שלנו לכאבי ברכיים

הרכב ייחודי בריכוז גבוה במיוחד המשלב צמחי-מרפא ותוספי תזונה יחדיו, ומיועד לטיפול בברכיים.

FREE SPIRIT - הפורמולה היחודית שלנו למצבי סטרס ולחץ

הרכב צמחי ייחודי בריכוז גבוה במיוחד המשלב פורמולה קלאסית מהמסורת הסינית בשילוב עם צמחי-מרפא מערביים, מגובי מחקר.

מה אומרים עלינו?