נמאס מהכאבים?

סובלים מבלט דיסק דיפוזי? מצא הקלה עכשיו!

נמאס לכם לחיות עם הכאב המתמיד הנגרם על ידי בלט דיסק דיפוזי?

אנחנו מבינים עד כמה המצב הזה יכול להיות מתיש, ואנחנו כאן כדי לעזור.

במאמר זה נדריך אתכם בכל מה שאתם צריכים לדעת על בלט דיסק דיפוזימהסיבות לו ועד לסימפטומים שלו.

אבל לא נעצור שם. אנו נחקור גם את הפתרונות היעילים המוצעים על ידי רפואה סינית מסורתית ואינפרא אדום שיכולים לספק לך את ההקלה שחיפשת.

לחיות עם בלט דיסק דיפוזי יכול להרגיש כמו קרב בלתי נגמר, המשפיע על כל היבט של החיים שלך. אתה עלול לחוות כאבים חדים במורד הרגליים או כאב עמום מתמיד בגב התחתון. משימות פשוטות כמו ישיבה, עמידה או אפילו הליכה יכולות להפוך לבלתי נסבלות. אבל אל תאבדו תקווה עדיין. עם הידע והטיפול הנכון, יש דרך לצאת ממעגל הכאב הזה. דמיינו שאתם מתעוררים כל בוקר, מרגישים רעננים ומוכנים להתמודד עם העולם ללא העול של כאב כרוני.

זה אולי נראה בלתי אפשרי עכשיו, אבל אני מבטיחים לכם, זה בהישג ידכם. הרפואה הסינית, עם הגישה ההוליסטית שלה לריפוי, מציעה הקלה כבר מאות שנים. על ידי שילוב של צמחי מרפא עתיקים, דיקור סיני וטכניקות מודרניות כמו טיפול אינפרא אדום, אתה יכול לחוות הקלה אמיתית מהסימפטומים של בלט דיסק מפוזר. לכן, אם סבלתם בשקט, לא בטוחים לאן לפנות או איך למצוא הקלה, זה אולי הזמן לצאת למסע ריפוי שיכול לשנות את חייכם. חשבנו שזה יהיה רעיון טוב לכתוב את הפוסט הזה כדי לשפוך אור על הנושא של בליטת דיסק דיפוזי, ולספק לכם את המידע והפתרונות שאתם צריכים. אל תתנו לכאב לשלוט יותר בחייכםקחו שליטה ומצאו הקלה עכשיו.

הבנת בלט דיסק דיפוזי: גורם ותסמינים

בלט דיסק דיפוזי מתייחס למצב בריאותי שבו הדיסק הבין חולייתי, הפועל ככרית בין עצמות החוליות בעמוד השדרה, בולט או משתרע מעבר למיקומו הרגיל.

ישנם מספר גורמים שיכולים לתרום להתפתחות בלט דיסק מפוזר. סיבה נפוצה אחת היא ניוון של הדיסק הבין חולייתי לאורך זמן. ככל שאנו מזדקנים, הדיסקים בעמוד השדרה שלנו יכולים להיות שבירים יותר ופחות מסוגלים לספוג זעזועים. זה יכול להפוך אותם רגישים יותר לנזק ובליטה.

סיבה אפשרית נוספת היא פציעה או טראומה בעמוד השדרה. תאונות דרכים, תאונות ספורט נפילות או הרמת חפצים כבדים בצורה לא נכונה יכולים להפעיל לחץ מופרז על הדיסקים הבין חולייתיים, ולגרום להם לבלוט או להיקרע.

גנטיקה עשויה גם לשחק תפקיד. אנשים מסוימים עשויים להיות בעלי נטייה גנטית לדיסקים ביןחולייתיים חלשים או ניווניים, מה שמגדיל את הסבירות שלהם לחוות מצב זה.

הסימפטומים של בלט דיסק מפוזר יכולים להשתנות בהתאם לחומרת ומיקום הבליטה. תסמינים נפוצים כוללים:

  • כאב מקומי או מקרין בצוואר או בגב
  • חוסר תחושה או עקצוץ בזרועות, בידיים, ברגליים או ברגליים
  • חולשת שרירים באזור הפגוע(בדרך כלל יהיה גב תחתון)
  • קושי במוטוריקה עדינה או בקואורדינציה

חשוב לציין כי אבחון מוקדם של בלט דיסק דיפוזי הוא קריטי לטיפול יעיל. אם לא מטופלים, המצב יכול להחמיר עם הזמן ולהוביל לתסמינים וסיבוכים חמורים יותר כמו כאבי רגליים או צוואר.

לאחר זמן קצר תמיד תתפתח דלקת אזורית ,הטיפול בדלקת חשוב יותר מהטיפול בבלט הדיסק שכן היא תוריד לנו חלק גדול מהסימפטומים מהר מאוד 

 רפואה סינית ואינפרא אדום להקלה

כשמדובר במציאת פתרונות יעילים להקלה על בלט דיסק מפוזר, הרפואה הסינית המסורתית וטיפול אינפרא אדום הוכיחו את עצמם כמועילים מאוד. טיפולים אלטרנטיביים אלה מתמקדים בטיפול בשורש הבעיה ולא כיסוי קוסמטי כמו כדורים נוגדי כאב או סטרואידים

כיצד מטפלת הרפואה הסינית בבלטת דיסק דיפוזי ומה אומר המחקר.

 דיקור סיני משמש לעתים קרובות כדי לעורר נקודות ספציפיות לאורך מסלולי המרידיאנים של הגוף, קידום זרימת צ 'י ודם לאזור הפגוע. זה יכול לעזור להפחית דלקת, להקל על הכאב ולשפר את הניידות. במחקר שנערך בארצות הברית החוקרים 

בנוסף לדיקור סיני, תרופות צמחיות סיניות וטיפולים מקומיים נקבעים לעתים קרובות כדי לספק הקלה. בין התרופות הללו צמחי מרפא נוגדי דלקת רבי עוצמה, כמו כורכום, ג'ינסנג או זנגביל, לנו במרפאה יש פורמולה מדהימה שכוללת חומרים ספציפיים למרפאה בלבד כמו msm וצמחים בריכוז גבוה לבלט דיסק צווארי או בלט דיסק גב תחתון. וגם טיפולים מקומיים, כגון פלסטרים, ניתן ליישם ישירות על האזור הפגוע להקלה ממוקדת.

במחקר שנערך בארצות הברית מטופלים שקיבלו 12 טיפולי דיקור דיווחו על ירידה של 60 אחוז בכאב כבר בטיפול החמישי וזה עוד לפני האינפרא אדום והקינזיו טייפ שנותנים לנו עוד 30 אחוז הקלה.

בלט דיסק דיפוזי מחקר עדכני דיקור
בלט דיסק דיפוזי מחקר עדכני דיקור

 טיפול אינפרא אדום

טיפול אינפרא אדום צבר פופולריות כטיפול יעיל לבלט דיסק דיפוזי. טיפול לא פולשני זה משתמש באור אינפרא אדום כדי לחדור עמוק לתוך הרקמות, לקדם ריפוי והפחתת דלקת. טיפול אינפרא אדום יכול לשפר את זרימת הדם, להגביר חמצון של האזור הפגוע, ולעורר את הייצור של קולגן, אשר מסייע לתקן דיסקים פגומים.

טיפול בעזרת אינפרא אדום ודיקור לבעיות כאב

צמחים וטיפולים מקומיים שאפשר לרכוש בבית

כפי שהוזכר קודם לכן, צמחי מרפא סיניים ממלאים תפקיד משמעותי בהקלה על הסימפטומים של בלט דיסק מפוזר. לצמחים כמו טופר השטן, קליפת הערבה הלבנה ולבונה סראטה יש סגולות נוגדות דלקת, והם יכולים להקל על כאבים.ניתן לרכוש בכל חנות טבע ולהרתיח ולשתות פעמיים ביום , כפית מכל צמח תספיק.

טיפולים מקומיים, כגון פלסטרים צמחיים או liniments, יכול גם להיות מועיל. מוצרים אלה מכילים לעתים קרובות שילוב של עשבי תיבול ושמנים אתריים, אשר מוחלים ישירות על האזור הפגוע להקלה ממוקדת. תכשירים מבוססי מנטול או קמפור יכולים לספק תחושת קירור או חימום, לקדם את זרימת הדם ולהפחית כאב.

טיפול בחום

טיפול בחום הוא טיפול נפוץ נוסף ברפואה הסינית לבלט דיסק בגב או בצוואר. החלת חום על האזור הפגוע יכולה לעזור להרפות את השרירים, לשפר את זרימת הדם ולהפחית כאב ונוקשות. זה יכול להיעשות באמצעות חבילות חמות, אמבטיות חמות, או מנורות חום אינפרא אדום.

 חשוב להדגיש כי אבחון מוקדם והתערבות הם המפתח להשגת התוצאות הטובות ביותר.

הבחנה בין בלט דיסק מפוזר לפריצת דיסק: הבדלים ודמיון עיקריים

בלט דיסק דיפוזי ופריצת דיסק הם שני מונחים המשמשים לעתים קרובות לסירוגין, אך למעשה הם מתייחסים למצבים שונים המשפיעים על דיסקי עמוד השדרה. הבנת ההבדלים והדמיון בין מצבים אלה יכולה לסייע בחיפוש אחר אבחון וטיפול מתאימים.

בלט דיסק דיפוזי מתייחס למצב שבו החומר דמוי הג'ל הפנימי של דיסק עמוד השדרה משתרע מעבר לגבולותיו הרגילים. זה יכול להוביל ללחץ על העצבים והמבנים הסובבים, גרימת תסמינים כגון כאב, חוסר תחושה ועקצוץ.

פריצת דיסק, לעומת זאת, כרוכה בקרע או קרע של השכבה החיצונית של הדיסק. זה יכול לגרום לחומר דמוי ג'ל לדלוף החוצה, מה שמוביל גם לדחיסה עצבית ותסמינים דומים.

בעוד ששני התנאים כרוכים בבליטה של חומר דיסק, ההבדל העיקרי טמון בהיקף הבליטה. בלט דיסק מפוזר מתייחס לבלט דיסק כללי ונרחב יותר, בעוד פריצת דיסק מאופיינת בקרע או קרע מקומי יותר.

שני המצבים עלולים לגרום לתסמינים דומים, כגון כאב המקרין במורד הרגל או הזרוע, חולשת שרירים וקושי בתנועות מסוימות. עם זאת, חומרת הסימפטומים ואת המיקום הספציפי של הכאב עשוי להשתנות בהתאם למקרה הפרט.

בלט דיסק דיפוזי נשמע כמו בעיה קשה אך למעשה היא די קלה לטיפול השילוב של דיקור אינפרא אדום קינזיוטייפ הוא שילוב יחודי לנו והתוצאות מראות על שיפור של מעל 70 אחוזים בתוך פחות משבועיים, נשמח לעזור ,אביהו.

כותב הפוסט - אביהו קוזי
מטפל מוסמך ברפואה סינית

טיפול בעזרת אינפרא אדום ודיקור לבעיות כאב

כואב לכם?

מה אומרים עלינו?